YORUM EKLE

ismail

merhaba, ürününüze bir forum sitesi üzerinden ulaştım. kullanan bazı arkadaşlar tavsiye etmişti. Bende tip 4 ağız kokusu olduğu söylenmişti ve hiç bir ağız spreyinin ve gargaranın işe yaramayacağı belirtilmişti. geçen hafta 2 adet nanotech Z aldım ve denedim. aslında pek bi beklentim de yoktu. ama kaybedecek bi şey de yoktu ortada. ama inanılır gibi değil, 2.günden sonra ağız kokumu hissetmez oldum. arkadaşlarıma sordum, onlarda problem olmadığını söyledi. teşekkür etmek istiyorum. ama bir sorum olacak, bu ürünü ne kadar kullanmalıyım acaba. teşekkürler. ismail
Yanıt :  

İsmail bey, memnuniyetiniz memnuniyetimizdir. Asıl biz teşekkür ederiz. Ürünün işinize yaramasına sevinmekle birlikte sanırım sorunuza vereceğimiz cevap sizi pek mutlu etmeyecek. Tip 4 ağız kokusunda altta yatan sebebi çözemezseniz ürünü kullanmadığınız sürece ağız kokusu devam eder. Bizce diş hekiminizle tekrar durumu görüşüp asıl sebep üzerine yoğunlaşın. Ama bu asıl sebebi çözemezseniz bile Nanotech Z'nin kullanımının zaman ve miktar sınırlaması yok. En azından kullanmaya devam ettiğiniz sürece şikayetinizin yok olacağını söyleyebiliriz. Zaten bunu siz de farketmişsiniz.

Teşekkürler

Nanotech Ekibi

Şimal

Merhaba, 20 yaşındayım. Sivilce sorunum var. Bir arkadaşım ürününüzü tavsiye etti. Size sormak istedim. Sivilcede işe yarar mı.
Yanıt :  
Şimal hanım, nanotech markası altında çıkan her iki ürün de çok güçlü antibakteriyel özelliğe sahiptir. Sivilce probleminiz için size Nanotech-Z'yi tavsiye edebiliriz. Her gece yatmadan önce Nanotech Z'yi bir makyaj temizleme pamuğuna pamuk iyice ıslanana kadar sıkıp sivilcelerinizin üzerine 10 dakika kapatmanız durumunda 3 gün içerisinde sonuç almaya başlayacaksınızdır. İlginiz için teşekkürler. Nanotech Ekibi.

Murat

Ayak kokusunda kullandım. İnanılır gibi değil. terlemesini de azalttı. teşekkürler nanotek.

Tavsiye üzerine aldım. Şİmdilik memnunum. Artık ağız kokum yok ama henüz 2 gün oldu. Bakalım denildiği kadar etkilimi.

nanotech-M isimli ürünü ayak kokum için kullandım. ayakkabıma 3 gece sıktım. 3.gün koku ortadan kayboldu. Ürünü alırken uzun süre kullanmam gerekebileceği söylenmişti. Ama öyle olmadı. artık ayaklarım kokmuyor ve ürünü de kullanmıyorum. teşekkürler.